ویژه

      هیچ دیدگاهی برای ویژه ثبت نشده

پیگیری مطالبات حج گزاران در فرودگاه بین المللی مشهد
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی در خصوص روند انجام عملیات بازگشت حجاج از حج تمتع ۹۶ گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های دوره ای و تمهیداتی که برای عملیات بازگشت حاجیان از سرزمین وحی در نظر گرفته بودیم، طبق انتظارات این عملیات بدون هیچ مشکل و در شرایطی مطلوب در حال انجام است و نحوه خدمات رسانی باعث رضایت مندی حجاج و خانوده های آنان شده است.
رضایت ناشران البرزی از بانک شهر
رییس سرپرستی منطقه ٥ بانک شهر از رضایتمندی ناشران و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب استانی البرز از خدمات این بانک خبر داد. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی، شهرام عالی پور با اعلام این خبر و با اشاره به خدمات دهی بانک شهر به بازدیدکنندگان و ناشران برای دومین سال متوالی در نمایشگاه کتاب البرز، گفت: این بانک به عنوان بانک حامی از سال گذشته همکاری مناسبی را در برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی داشته است. عالی پور تصریح کرد: هشتمین نمایشگاه کتاب البرز نخستین نمایشگاه استانی بود که در سال ٩٦ برپا شد و بانک شهر در آن حضور چشمگیری داشت.
فولاد مبارکه بازدهی ۴۳ درصدی را عاید سهامداران خود کرد
سهام فولاد مبارکه اصفهان که در سال ۹۵ بازدهی ۴ درصدی را کسب کرده بود، از ابتدای سال جاری تا پیش از معاملات منتهی به ۱۹ شهریورماه، بازدهی ۴۳ درصدی را عاید سهامداران خود کرده است. این مطلب را امــیرحسین نادری، معـــاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان مطرح کرد و در ادامه درخصوص تاثیر افزایش قیمت جهانی الکترود گرافیتی بر سودآوری شرکت بیان کرد: برای تولید هر تن فولاد به روش قوس الکتریکی حدود ۲ کیلوگرم الکترود گرافیتی به کار می رود. رشد قیمت الکترود گرافیتی در ماه های اخیر بر افزایش بهای تمام شده تولید محصول موثر است اما این افزایش بهای تمام شده در حدی نبوده که موجب نگرانی شود.
افتتاح شرکت داروسازی بهوزان با تسهیلات بانک صنعت و معدن
 شرکت داروسازی بهوزان با تسهیلات مصوب ارزی ۲ میلیون و ۹۸۰هزار یورویی بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، شرکت داروسازی بهوزان در استان گیلان احداث شده و برای ۳۵ نفر ایجاد اشتغال کرده است. بر اساس این گزارش، بانک صنعت و معدن تاکنون بیش از ۱۰۳ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به صنایع کوچک و متوسط استان گیلان پرداخت کرده است. گفتنی است طرح های زیادی در سال های اخیر با تسهیلات بانک صنعت و معدن در سطح کشور به اجرا در آمده و موجب ایجاد اشتغال شده است.
بیمه البرز به عنوان نخستین شرکت بیمه، وارد عرضه اوراق بهادارسازی بیمه می شود
مدیرعامل بیمه البرز خبر داد: شرکت بیمه البرز آمادگی دارد به عنوان نخستین شرکت بیمه وارد بازار اوراق بهادار بیمه شود. به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، سید رسول تاجدار در حاشیه آیین رونمایی از بیمه نامه «چترا» ی بیمه البرز، گفت: بازار بیمه اتکایی جهان در حال ورود به مرحله خاصی از عمر خویش است، به طوری که شاهد افت و کاهش قیمت ها و افزایش ظرفیت قبولی شرکت ها و از طرفی ورود ابزارهای مالی جدید مانند اوراق ریسک یا همان روش سرمایه جایگزین و در نهایت کاهش تدریجی سهم بازار شرکت های سنتی اتکایی در جهان هستیم، به طوری که در ۵ سال گذشته میزان رشد اوراق ریسک تقریبا معادل ۲ برابر میزان رشد حق بیمه بازارهای سنتی است، هر چند قدر مطلق اعداد در بازار اوراق ریسک کوچک است ولی به سرعت در حال رقابت با بازارهای سنتی است.
وی افزود: با عنایت به اینکه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و رییس کل محترم همیشه از ابزارهای مالی و طرح های نوین بیمه ای حمایت کرده اند و از طرفی هم پژوهشکده بیمه، گام های مهم و موثری در این راستا برداشته، بیمه البرز در نظر دارد با حمایت نرم افزاری و آیین نامه بیمه مرکزی و شورای محترم عالی بیمه به عنوان نخستین شرکت وارد بازاراوراق ریسک و عرضه اوراق بهادار اتکایی شود.

Let’s block ads! (Why?)