گردهمایی روحانیون ومداحان عتبه همراهت یزد برگزار شد

گردهمایی روحانیون ومداحان عتبه همراهت عالیات هستان یزد به همراه حضور حجت السلام والمسلمین پروانه مسئول جذب و گزینش اعزام روحانیون ومداحان بعثه مقام معظم رهبری در سالن اجتماعات مدیریت حج وزیارت هستان یزد برگزار گردید.
وارث:  نماینده بعثه مقام معظم رهبری در هستان یزد ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضران گفت: روحانیون و مداحان به همراه توکل بخدا تمام دسیسه های دشمن را دفع نمایند. شما به همراهید زائران را به کلاس هایی که توسط بعثه در کاظمین ، نجف و کربلا برگزار می گردد تشویق و همراهی نمایید. روحانیون و مداحان از طرح مسایل اختلافی پرهیز کنند.
حجت السلام میررحیمی در ادامه افزود : روحانیون و مداحان به همراه رعایت حقوق زائران به سالخوردگان کاروانها کمک نمایند و به همراه ویلچری ها رفتار خوبی داشته به همراهشند . شما ها به همراهید روحیه حمایت از مظلومان و مستضعفان ، بخصوص روحیه هستکبه همراهر ستیزی را داشته به همراهشید.
مسئول جذب و گزینش اعزام روحانیون ومداحان بعثه مقام معظم رهبری به همراه اشاره به سفر مسئولین حج وزیارت در نیمه اول دیماه به عربستان جهت حج تمتع ۹۷ گفت : سیستم اعزام روحانیون و مداحان بزودی راه اندازی می گردد و همه به همراه این سیستم به عتبه همراهت اعزام می گردند.
روحانیون و مداحان به همراهید حداقل ها را رعایت نمایند و مطالب را بصورت مستند بیان نموده و از فرصت های سفر هستفاده نمایند.
حجت السلام پروانه افزود : روحانیون و مداحان به همراهید تاریخ اماکن را بخوبی مطالعه نمایند چون در کاروان ها از فرد بیسواد گرفته تا هستاد دانشگاه حضور دارند . خوش اخلاقی وصابر بودن و داشتن روحیه شادابی ، آرهستگی ظاهری از دیگر ویژگیهای روحانی و مداح اعزامی از بعثه می به همراهشد . روحانیون و مداحان از دخالت در مسائل اجرایی کاروان پرهیز نموده و بیشتر کمک کار مدیر کاروان به همراهشند و آداب اجتماعی مردم عراق را به زائران گوشزد کنید تا در سفرهای زیارتی رعایت نمایند.

Let’s block ads! (Why?)